Grafik zajęć

 

GRAFIK ZAJĘĆ

 Prosimy o wcześniejsze rezerwowanie zajęć !

 

FITNESS SALA 2

  poniedziałek
2019-11-18
wtorek
2019-11-19
środa
2019-11-20
czwartek
2019-11-21
piątek
2019-11-22
sobota
2019-11-23
niedziela
2019-11-24
08:00
WZMACNIANIE+TRAMPOLINY Gosia 08:00 - 09:00  
STRETCHING+MOBILITY Agata 08:00 - 09:00  
TABATA NA TRAMPOLINACH Gosia 08:00 - 09:00  
09:00
bodyART® Danusia 09:00 - 10:00  
17:00
AKTYWNY JUNIOR 17:00 - 17:30  
17:30
bodyART® Danusia 17:30 - 18:30  
BPU Weronika 17:30 - 18:30  
18:30
WZMACNIANIE+TRAMPOLINY Gosia 18:30 - 19:30  
ROLLER+STRETCH+CORE Danusia 18:30 - 19:30  
DANCE MIX Weronika 18:30 - 19:30  
19:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP Danusia 19:00 - 20:00  
19:30
JUMPING FROG Weronika 19:30 - 20:30  
LATINO DANCE Damian 19:30 - 20:30  
LATINO DANCE Damian 19:30 - 20:30  
ZDROWY KRĘGOSŁUP Weronika 19:30 - 20:30  
20:00
JOGA Danusia 20:00 - 21:15  
20:30
DANCE MIX Weronika 20:30 - 21:30  


FITNESS SALA 1

  poniedziałek
2019-11-18
wtorek
2019-11-19
środa
2019-11-20
czwartek
2019-11-21
piątek
2019-11-22
sobota
2019-11-23
niedziela
2019-11-24
08:00
BRZUCH+POŚLADKI Gosia 08:00 - 09:00  
PILATES Danusia 08:00 - 09:00  
ATAK NA POŚLADKI 08:00 - 09:00  
08:30
TABATA+BRZUCH Gosia 08:30 - 09:30  
09:00
BODY FIT Gosia 09:00 - 10:00  
BEST BODY Agata/Patrycja/Wiktoria 09:00 - 10:00  
BODY FIT Gosia 09:00 - 10:00  
BODY FIT Gosia 09:00 - 10:00  
10:00
BRZUCH+POŚLADKI Gosia 10:00 - 11:00  
17:00
BODY SHAPE Gosia 17:00 - 18:00  
BEST BODY Agata/Patrycja/Wiktoria 17:00 - 18:00  
17:30
TBC Gosia 17:30 - 18:30  
BPU Weronika 17:30 - 18:30  
BODY FIT-Gosia 17:30 - 18:30  
18:00
TABATA NA TRAMPOLINACH Gosia 18:00 - 19:00  
TABATA Gosia 18:00 - 19:00  
18:30
DANCE MIX Weronika 18:30 - 19:30  
SHOCK TRENING Gosia 18:30 - 19:30  
19:00
PŁASKI BRZUCH Michał 19:00 - 20:00  
19:30
SPALANIE + BRZUCH Gosia 19:30 - 20:30  
20:00
STRETCHING Michał 20:00 - 21:00  
ZDROWY KRĘGOSŁUP Michał 20:00 - 21:00  
ZDROWY KRĘGOSŁUP Michał 20:00 - 21:00  
20:30
GOCHA EXTREME Gosia 20:30 - 21:30  
21:00
POWER-STRETCHING Michał 21:00 - 22:00  
LATINO DANCE Damian 21:00 - 22:00  


SPINNING

  poniedziałek
2019-11-18
wtorek
2019-11-19
środa
2019-11-20
czwartek
2019-11-21
piątek
2019-11-22
sobota
2019-11-23
niedziela
2019-11-24
09:00
SPINNING 09:00 - 10:00  
11:00
SPINNING Michał B. 11:00 - 12:00  
19:00
SPINNING Michał B. 19:00 - 20:00  
SPINNING Michał B. 19:00 - 20:00  
SPINNING 19:00 - 20:00  
20:00
SPINNING Michał B. 20:00 - 21:00  
SPINNING Michał B. 20:00 - 21:00  
SPINNING Michał B. 20:00 - 20:55  


CROSS

  poniedziałek
2019-11-18
wtorek
2019-11-19
środa
2019-11-20
czwartek
2019-11-21
piątek
2019-11-22
sobota
2019-11-23
niedziela
2019-11-24
09:00
CROSS TRENING OPEN Paweł 09:00 - 10:00  
CROSS TRENING OPEN 09:00 - 10:00  
CROSS TRENING OPEN Michał 09:00 - 10:00  
17:00
KETTLEBELL HARDSTYLE 17:00 - 18:00  
18:00
CROSS TRENING OPEN 18:00 - 19:00  
CROSS TRENING BEGINNERS Paweł 18:00 - 19:00  
CROSS TRENING OPEN Paweł 18:00 - 19:30  
18:30
CROSS TRENING WOD ENDURANCE wytrzymałościowy Michał 18:30 - 20:00  
CROSS TRENING STRENGTH siłowy Michał 18:30 - 20:00  
19:00
CROSS TRENING ADVANCED Paweł 19:00 - 20:00  
OLIMPIC WEIGHTLIFTING (DWUBÓJ) Mateusz 19:00 - 20:00  
20:00
TRÓJBÓJ SIŁOWY 20:00 - 21:00  
KETTLEBELL HARDSTYLE 20:00 - 21:00  
KETTLEBELL HARDSTYLE 20:00 - 21:00  




   REZERWACJĘ NA ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE MOŻNA ODWOŁAĆ NAJPÓŹNIEJ DO GODZ. 14:00 W DNIU ZAJĘĆ,

A REZERWACJĘ NA ZAJĘCIA PORANNE DO GODZ. 19:00 DNIA POPRZEDZAJĄCEGO ZAJĘCIA.

 

- Niezgłoszenie nieobecności traktowane będzie jako wykorzystane i sprzedane (w przypadku karnetu limitowanego ilością wejść, wiąże się ze ściągnięciem wejścia, a karnetu OPEN  zostanie skrócony termin ważności o jeden dzień).

                                                                                                                                                                   

                                                                            AKCEPTUJEMY: