MICHAŁ NOSIADEK

SIŁOWNIA, TRENER PERSONALNY,  FITNESS

Magister wychowania fizycznego, trener personalny, specjalista w dziedzinie odżywiania i suplementacji w sporcie, instruktor aerobiku, instruktor piłki siatkowej i lekkoatletyki. 


"Odkąd pamiętam jestem uzależniony od uprawiania sportu i żadnego wysiłku się nie boję. Na chwilę obecną mam na koncie ukończony maraton i triathlon na dystansie Half Iron Man. Moja nowa pasja to CROSS TRENING, a celem zaliczenie dystansu IRON MAN!! "

KRZYSZTOF KMIECIK

SIŁOWNIA, TRENER PERSONALNY, FITNESS

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach - magister
Trener Personalny
Instruktor Fitness
Instruktor sportów siłowych
Instruktor odnowy biologicznej

                                                        Instruktor piłki nożnej
                                                        Instruktor piłki siatkowej
                                                        Specjalista przygotowania motorycznego                                                                                                                                                                                                                              Masażysta sportowy

                                                        Menager sportu
                                                        Ratownik WOPR
                                                        Przewodnik Beskidzki

                                                        Dietetyk sportowy

WERONIKA KURCZOK

FITNESS

Instruktorka ZUMBY.

Instruktor odnowy biologicznej oraz rekreacji ruchowej o specjalizacji fitness.Uczestniczka wielu warsztatów i maratonów zumby. Ponadto pasjonatka tańca oraz
członkini grupy tanecznej. W wolnych chwilach podwyższa kwalifikacje w zakresie masażu sportowego (włączając kinesiotaping) oraz klasycznego.  Brała udział w maratonach
biegowych jako masażysta zawodów. Swoją pozytywną energię przekaże każdemu uczestnikowi zajęć, a dzięki tanecznym choreografiom i żywiołowej muzyce ćwiczenia staną się wyłącznie przyjemnością.                          

JAKUB MAŃKA

 FITNESS

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicach.

Manager sportu i turystyki, instruktor sportów siłowych, siatkówki oraz fitness. Od dwóch lat prowadzący słynne zajęcia fitness pod nazwą „spalanie + brzuch”.

Uśmiechnięty pasjonat sportu, w szczególności żużla.

 

Jego motto: „ Gdy praca jest przyjemnością to życie staje się zabawą”.

 

W prowadzenie zajęć wkładam całe serce, ponieważ zależy mi na zadowoleniu klientów. Staram się ich mobilizować, pomagać im w każdym, nawet najprostszym ćwiczeniu. Jestem nie tylko ich trenerem, ale także przyjacielem. Dzięki temu, klienci bardziej się angażują, a tym samym osiągają lepsze efekty.

DANUSIA WIŚNIEWSKA

FITNESS

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunkach wychowanie fizyczne oraz turystyka i rekreacja. Od najmłodszych lat związana z pływaniem i ratownictwem WOPR. Sport jest dla niej nieodłącznym elementem każdego dnia.

Poza tym uwielbia jazdę na rowerze, bieganie w terenie i oczywiście wszystkie sporty wodne.

Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła na trzecim roku studiów. Fitness dla niej, to nie tylko praca zawodowa, ale również życiowa pasja. Ciągle rozwija się i udoskonala swój warsztat ruchowy, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konwencjach.

 

Zawsze uśmiechnięta i entuzjastycznie nastawiona do zajęć, pomaga w odreagowaniu codziennych zmartwień i rutyny, gdyż uważa i wyznaje, że fitness jest czymś więcej, niż tylko chwilą spędzoną w klubie na żmudnych ćwiczeniach. Jest rozrywką, relaksem, dobrą zabawą i sposobem na lepsze i zdrowsze życie oraz niezawodnym sposobem na odreagowanie problemów dnia codziennego.

 

Ukończone szkolenia:

 • Trener II klasy pływania;
 • Instruktora Rekreacji Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki;
 • Instruktor Dyscypliny Sportu Pływanie;
 • Instruktor Rekreacji Fitness – Ćwiczenia Siłowe;
 • Sędzia II klasy Pływania;
 • Stażysta na Wodach szybko płynących i powodziowych;
 • Sternik motorowodny;
 • I stopień nurka – Open Water Diver PADI;
 • Patent żeglarza jachtowego;
 • Szkolenie Tabata - Euro Fitness Scholl;
 • Szkolenie Deep Work – Euro Fitness School;
 • Szkolenie Pilates Mat I - Open Mind;
 • Szkolenie Reha Pilates – Open Mind;
 • Szkolenie Functional Stretch – Open Mind

 

PAWEŁ DZIWOKI

SIŁOWNIA, TRENER PERSONALNY

Absolwent kierunku  Wychowania Fizycznego, trener personalny, instruktor pływania, instruktor narciarstwa, instruktor gimnastyki korekcyjnej.

 

"Jako trener personalny skupiam się na pogłębianiu swojej wiedzy uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Osobiście uważam, że umiejętność wykorzystania tej wiedzy w połączeniu z systematyczną pracą, składają się na sukcesy odnoszone przez moich klientów. Podczas treningów wykorzystuję wiele rodzajów aktywności ruchowej, począwszy od treningu sylwetkowego, funkcjonalnego oraz wszelkich nowych form fitnessu. Głównym założeniem prowadzonych przeze mnie zajęć jest dbałość o zdrowie, którego wyznacznikiem jest nie tylko estetyczna sylwetka, ale także wysoka sprawność ogólna".

                                                                                                                                                                   

                                                                            AKCEPTUJEMY: