Grafik zajęć

 

GRAFIK ZAJĘĆ

 Prosimy o wcześniejsze rezerwowanie zajęć !

 

FITNESS SALA 2

  poniedziałek
2017-11-13
wtorek
2017-11-14
środa
2017-11-15
czwartek
2017-11-16
piątek
2017-11-17
sobota
2017-11-18
niedziela
2017-11-19
08:00
WZMACNIANIE+TRAMPOLINY Gosia 08:00 - 09:00  
TABATA NA TRAMPOLINACH Gosia 08:00 - 09:00  
09:00
PILATES Danusia 09:00 - 10:00  
AKTYWNY SENIOR-Danusia 09:00 - 10:00  
17:00
AKTYWNY JUNIOR-Żaneta 17:00 - 18:00  
17:30
BRAZYLIJSKIE POŚLADKI Zuzia 17:30 - 18:30  
GIMNASTYKA KOREKCYJNA-Danusia 17:30 - 18:30  
BPU Weronika 17:30 - 18:30  
18:30
WZMACNIANIE+TRAMPOLINY Gosia 18:30 - 19:30  
ROLLER+STRETCH+CORE Danusia 18:30 - 19:30  
ZDROWY KRĘGOSŁUP Danusia 18:30 - 19:30  
ZUMBA Weronika 18:30 - 19:30  
19:30
JUMPING FROG Weronika 19:30 - 20:30  
ZUMBA Weronika 19:30 - 20:30  
VINYASA POWER YOGA Danusia 19:30 - 21:00  
JUMPING FROG Weronika 19:30 - 20:30  
20:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP&STRETCH 20:00 - 21:00  
20:30
ZUMBA-Weronika 20:30 - 21:30  
PILATES Dagmara 20:30 - 21:30  


FITNESS SALA 1

  poniedziałek
2017-11-13
wtorek
2017-11-14
środa
2017-11-15
czwartek
2017-11-16
piątek
2017-11-17
sobota
2017-11-18
niedziela
2017-11-19
08:00
BRZUCH+POŚLADKI Gosia 08:00 - 09:00  
ATAK NA POŚLADKI 08:00 - 09:00  
SPALANIE+BRZUCH Kuba 08:00 - 09:00  
09:00
BODY FIT Gosia 09:00 - 10:00  
PORANNY KILLER Krzysiek 09:00 - 10:00  
BODY FIT Gosia 09:00 - 10:00  
WAKE UP Gosia 09:00 - 10:00  
BODY FIT Gosia 09:00 - 10:00  
BODY FIT Gosia 09:00 - 10:00  
10:00
BRZUCH+POŚLADKI Gosia 10:00 - 11:00  
17:00
BODY SHAPE Gosia 17:00 - 18:00  
DISCO POLO FITNESS-Gosia 17:00 - 18:00  
SPALANIE + BRZUCH Krzysiek 17:00 - 18:00  
17:30
TBC Gosia 17:30 - 18:30  
BODY FIT-Gosia 17:30 - 18:30  
18:00
TABATA NA TRAMPOLINACH Gosia 18:00 - 19:00  
BPU Weronika 18:00 - 19:00  
TABATA Gosia 18:00 - 19:00  
18:30
AKTYWNY JUNIOR-Żaneta 18:30 - 19:30  
TABATA Gosia 18:30 - 19:30  
19:00
PŁASKI BRZUCH Michał 19:00 - 20:00  
SPALANIE + BRZUCH Kuba 19:00 - 20:00  
FIT BAR Gosia 19:00 - 20:00  
19:30
LATINO DANCE Damian 19:30 - 20:30  
20:00
STRETCHING Michał 20:00 - 21:00  
TBC Kuba 20:00 - 21:00  
ZDROWY KRĘGOSŁUP & STRETCH Michał 20:00 - 21:00  
21:00
POWER-STRETCH Michał 21:00 - 22:00  
LATINO DANCE Damian 21:00 - 22:00  


SPINNING

  poniedziałek
2017-11-13
wtorek
2017-11-14
środa
2017-11-15
czwartek
2017-11-16
piątek
2017-11-17
sobota
2017-11-18
niedziela
2017-11-19
11:00
SPINNING Michał B. 11:00 - 12:00  
18:00
SPINNING Michał B. 18:00 - 19:00  
19:00
SPINNING Michał B. 19:00 - 20:00  
SPINNING Zuzia 19:00 - 20:00  
SPINNING Michał B. 19:00 - 20:00  
SPINNING Zuzia 19:00 - 20:00  
20:00
SPINNING Michał B. 20:00 - 21:00  
SPINNING Michał B. 20:00 - 21:00  
SPINNING Michał B. 20:00 - 20:55  


CROSS

  poniedziałek
2017-11-13
wtorek
2017-11-14
środa
2017-11-15
czwartek
2017-11-16
piątek
2017-11-17
sobota
2017-11-18
niedziela
2017-11-19
09:00
CROSS TRENING SKILL BEGINERSS Paweł 09:00 - 10:00  
CROSS TRENING OPEN 09:00 - 10:00  
17:30
CROSS TRENING Paweł 17:30 - 19:00  
18:00
CROSS TRENING OPEN 18:00 - 19:00  
CROSS TRENING BEGINERS Paweł 18:00 - 19:00  
18:30
CROSS TRENING WOD ENDURANCE Michał 18:30 - 20:00  
CROSS TRENING POWERLIFTING Michał 18:30 - 20:00  
19:00
CROSS TRENING RX GRUPA ZAAWANSOWANA Paweł 19:00 - 20:00  
CROSS TRENING RX GRUPA ZAAWANSOWANA Paweł 19:00 - 20:00  




   REZERWACJĘ NA ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE MOŻNA ODWOŁAĆ NAJPÓŹNIEJ DO GODZ. 14:00 W DNIU ZAJĘĆ,

A REZERWACJĘ NA ZAJĘCIA PORANNE DO GODZ. 19:00 DNIA POPRZEDZAJĄCEGO ZAJĘCIA.

 

- Niezgłoszenie nieobecności traktowane będzie jako wykorzystane i sprzedane (w przypadku karnetu limitowanego ilością wejść, wiąże się ze ściągnięciem wejścia, a karnetu OPEN  zostanie skrócony termin ważności o jeden dzień).

                                                                                                                                                                   

                                                                            AKCEPTUJEMY: